Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem blokovanie reklám na TV LG WebOS

Zdravím, hľadám spoľahlivé riešenie na blokovanie reklám na novej TV LG WebOS. Má niekto TIP ako by to šlo spraviť?

Na mobile s androidom používam už dlhú dobu AdGuard privátna/súkromná DNS + Vanced YouTube a výsledok je takmer dokonalý. Bez poklesu použiteľnosti aplikácii sa reklamy skrátka nezobrazujú a všetko ostatné funguje ako má.
Na PC s Windows 10 mám len prehliadač Brave + uBlock Origin v zálohe, toto kombo funguje výborne. Brave blokuje samotný takmer všetko a ten zvyšok spoľahlivo rieši uBlock Origin takže výsledok znova výborný, žiadne reklamy.

Hľadám niečo podobné aj pre WebOS. LG TV mám len krátko, zatiaľ som ešte nemal ani čas ho pripojiť na WiFi.

Našiel som zatiaľ možnosť ručne zadať do routra blokovanie konkrétnych url adries tak ako to je v týchto článkoch:
https://techpenny.com/how-to-block-ads-on-a-smart-tvs/
https://lazyadmin.nl/home-network/how-to-block-ads-on-your-smart-tv/

Ja blokuju reklamy a jiný bordel jako aktualizace jak v TV tak na PC, mobilu a vše co je v LAN (napojeno na router) přes takovou krabićky typu Raspberry s nainstalovanyl PI-HOLE : https://pi-hole.net/
Vyhoda je hlavně ta, že nepotřebuješ nic instalovat do PC, TV, nebo mobilu jelikož je vše (DNS) filtrované přes PI-HOLE.
Jak je to exlusivně pro WebOS neím jsem zvedav :)

Vďaka za rady. Vyskúšam viacero možností a snáď to nakoniec bude bez reklám :-)
Môžem zatiaľ potvrdiť že DNSka od AdGuard neblokuje všetky reklamy v TV a PC. Využil som 94.140.14.14 a 94.140.15.15 v nastavení routra a síce v prehliadači na PC to v MS Edge blokovalo nejaké reklamy ale YouTube ostal s reklamami.