Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ebay nakup / Paypal prevod

Ako je to s poplatkami pri nakupe tovaru cez ebay a platbe PayPal,
ked sa ma platit v inej mene ako €?
Uctuje si vtedy poplatok za takyto prevod aj banka, alebo sa plati iba vymennym kurzom PayPal
a banka si uz dalsie poplatky neuctuje?
Dakujem

kurz se sice liší, ale bůhvíjaký rozdíl to není, nikdy to neřeším, za tisíce eur tam nenakupuju.
další poplatek je od loňska z celnice/pošty či od jiného daňového fízla: budou vymáhat za zásilku min 10eur nebo víc, podle ceny.

když se pošta nedopátrá tvého mailu, možná to objednáváš a platíš úplně zbytečně, stejně to ani nemusíš dostat:
https://www.irozhlas.cz/ekonomika/ceska-posta-clo-zasilky-z-ciny-velke-britanie_2112271741_ern