Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ztracený email

Dobrý den rád bych se zeptal zda li je možné toto rozluštit el************@gma**.*** .. jelikož to býval můj zachráný email asi před 12 lety tak si nedokážu vzpomenout :(

Skús útok hrubou silou, raz ti to vyjsť musí. :-) Každý večer (veď ešte sú dosť dlhé) zopár kombinácii... el môže byť odvodené od Elena, Eleonóra, El Diablo, električka, električenka...

Inak na heslo si spomenúť vieme?

Rozlúštiť v zmysle borci rozlúštili Enigmu to nejde, ani zo strúhanky nezložíš rožok. Je to niečo podobné, ako IP adresa vedľa tvojho mena tu na Poradni - tiež je čiastočne anonymizovaná. Ak by tieto veci išli rozlúštiť, tak by takáto anonymizácia strácala zmysel.