Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem APPLE iPad 10.2 (2021) - stačí 64gb?

Dobrý den,

chtěl bych si pořídit iPad (APPLE iPad 10.2 (2021)) ale přemýšlím nad verzi, kterou si vybrat.

Bude na základní použití stačit 64gb? Nebo bych měl sáhnout po vyšší kapacitě?

Plánované činnosti: práce s grafikou a normální používání jako internet, nějaké hry apod.

Děkuji.

Zalezi jak ho pouzivas.
Me stacilo i 32Gb jelikoz jsem mel podstatnou cast na iCloudu. Jestli nepouzivas iCloud nebo jinou cloudovou sluzbu, (NAS), zvol alespon 64Gb model ktery by mel byt velikosti ulozite (v realite to bude volnych nejakych 50Gb bez OS a appek) dostacujici.
S "XX" Gb projekty na tom pravdepodobne stejne delat nebudes.