Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zdroj, stačí nebo upgradovat?

Ahoj :)

Rád bych věděl zda je mnou uváděný zdroj v konfiguraci níže pro danou sestavu dostačující.

CPU: Intel Xeon L3426 1156 Lynnfield
MB:Asus P7FX
RAM: 12GB DDR3 (2x4gb+2x2gb)
GPU: Gigabyte Windforce Radeon 280X 3GB
HDD:500gb+1TB obojí HDD
Ve skříni 2x120mm větráky

Celé to v současnosti krmí zdroj Enermax 82+PRO 425w. Nepozoruji žádné pády, záseky nebo problémy co se týče dodávky energie, počítač je využíván především na hraní méně náročných her, příčemž jej zapínám několikrát do týdne na pár hodin. Obavy mám především z GPU, neb má poměrně vysoké TDP. Nicméně bych byl velmi nerad kdyby se tomu něco stalo(Přetížení a následná sebevražda zdroje a poloviny PC) protože za minimum financí to spolehlivě slouží už nějaký ten pátek.

Jasně, nabízí se tu ta varianta s tím příslovím že "staré h*vno nesmrdí dokud se do něj nerýpe" ale mám obavy z té užrané GK :D ona tam totiž původně byla jiná, nějaká 560 od AMD ale zdechla tak se narychlo sehnala tahle. I když je fakt že se to možná trochu "vyváží" tím úsporným Xeonem :D