Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak nainstalovat ICQ jen na jeden účet?

Používám počítač, který současně využívá více osob, každý svůj vlastní účet. Dotaz zní: jak mám nainstalovat ICQ, aby nebylo v těch ostatních účtech, když to nainstaluji u sebe, tak se to nacpe všem ostatním uživatelům, které to samozřejmě obtěžuje. Například Skype funguje přesně jak má - jen na mém účtu a nikam se necpe. Díky za radu.

tak se to nacpe všem ostatním uživatelům, které to samozřejmě obtěžuje.

Jak je to obtěžuje? Vždyť o přítomnosti ICQ nemusí ani vědět. Tedy pokud jim ho samozřejmě nenecháš, aby se spouštělo automaticky při startu a měli na ploše jeho ikonu.

P.S.: V dnešní době používání ICQ klienta fakt není dobrý nápad.