Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Zobrazování souborů PDF

Zdravím.
Při zobrazování jakéhokoli souboru PDF, v jakémkoli prohlížeči se vždy zobrazí soubor ve větším měřítku. Takže pro pohodlné čtení je nutné většinou velikost upravit na 100, nebo 150%. Zkoušel jsem soubory po zmenšení uložit, ale po opětovném otevření jsou zase větší, jako před tím. Tak nevím, zda to je normální, nebo jsem zatím nepřišel na fígl jak to změnit, aby se soubory otvíraly rovnou v menší velikosti. Máte s tím někdo nějakou zkušenost?
Díky za radu.

Zkoušel jsem soubory po zmenšení uložit, ale po opětovném otevření jsou zase větší, jako před tím.

Zkus nastavit určitou velikost a pak bez ukládání zavřít PDF prohlížeč/editor.
Při novém otevření PDF by měla zůstat původní velikost (při ukončení PDF prohlížeče).

Díky, už to funguje. Já jsem před tím měl asi čtyři, nebo pět různých programů pro práci s PDF, které jsem používal podle toho, co jsem potřeboval dělat, ale nemohl jsem se k tomu dopídit. To nastavení tam nebylo. Teď se mi to už podařilo nastavit.