Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Windows 11 - nekompatibilny CPU a chyba cip TPM

Zdravim,

mam procesor i7-5820K + doska Gigabyte X99 Gaming 5P a pise mi ze procesor je nekompatibilny a este chyba cip TPM 2.0. Hladal som ten TPM cip v biose ale som to nenasiel. Neviete niekto, ci sa to da nejako vyriesit???

vopred Dakujem za radu.
Změna hloupého předmětu, původně: Windows 11 (host)
Změna kategorie, původně: Software (host)

Si sa dobrovoľne priznal, že tiež nedisponuješ kompatibilným HW pre OS W11, dokonca precízne ovládaš striktné nariadenia, príkazy, doporučenia zo strany amerického, západného, kapitalistického, protisociálneho, redmondského MS.

Nudo, nejsem přerostlé děcko jako ty, abych někomu záviděl novější nebo výkonnější pc nebo abych měl radost že mám novější nebo výkonnější pc. Ještě před dvěma měsíci jsem měl 11 let starý pc, tehdy skládaný z komponent na aukru, stačil by mi i teď, kdyby mi neodešla deska.