Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Při antivirovém testu na SSD zamrzne PC

Dobrý den,

mám problém, že při každém pokusu provést antivirový test na SSD mi zhruba v půlce testu zamrzne nejdříve antivirus a poté celý počítač a je nutný restart na tvrdo.
Zkoušel jsem i různé antiviry ale průběh vždy stejný. Při provádění antivirového testu na HDD problém není.

Děkuji za rady

Na takto debilne, neúplne položenú otázku sa nedá odpovedať.

Aký OS? x32/64?
Aký AV?
Je AV inštalovaný do systému?
Jedná sa o kontrolu SSD aktívneho, primárneho disku so systémom alebo sa jedná kontrolu sekundárneho fyzického SSD?

Zrejme ide o konflikt integrovaného AV s AV od tretích výrobcov alebo máš pošahaný samotný OS, Registre, knihovne, *sys, *inf.