Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Telefony android - co znamenají ikony vlevo navrchu?

Ave. Raději jsem to dal do pokecu. Co jsou, u všech goa'uld-ů, ty ikonky nalevo navrchu vlevo v telefonu? Pátral jsem dost dlouho, abych se nedopátral. Vzniká to tam samo od sebe, nic nepomáhá (ani restart). Strejda mlží. Je někde manuál k tomu strašlivému Androidu? Já spíš odlehčeně, ale rád bych to věděl. Jinak ŠNR.

Nektery aplikace to pouzivaji zamerne, aby se udrzely bezet na pozadi, Android je jinak natvrdo zabije.

Manual k Androidu nehledej, kazdy vyrobce si ho upravi ke svemu obrazu.

Mas dve moznosti, bud se do toho poradne obout, poridit si na telefon root, pripadne nejakou dobrou alternativni "romku" typu LineageOS a snazit se si Android manazovat sam, uspechy jsou stridave, nekdy to slape, jindy ne. Nebo se na to vykaslat a proste ten Android pouzivat a neresit ho, az se to zacne sekat a nepomuze restart, tak telefon zahodit a poridit novy. To je proste Android - zpatlany system zpraseny Googlem na ntou.

Jestli se budes chtit zeptat na alternativu, tak zadna neexistuje!