Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Odpojování notebooku od wifi

Ahoj,potřebuji poradit.Používám notebook Acer aspire 7 s Windows 11.Notebook se často odpojí od wifi a pak nejde se znovu přihlásit k wifi s chybovou hláškou k této síti se nejde připojit a tak musím využít řešení problémy s wifi a připojení se znovu obnoví.U telefonu se odpojování od wifi neděje.Nevite co s tím?

jsem si dost jistý, že "Acer aspire 7" není přesný typ, že z toho nejde určit rok vydání a konkrétní model.
takže jen obecně: vlezeš na stránky supportu tvého modelu u aceru, stáhneš chipset driver + ovladač tvé wifikarty pro win11 (typ wifi ve správci zařízení)

1. přeinstaluješ chipset driver
2. restart
3. přeinstaluješ wifi
4. v domácnostech s více wifikrámy vlezeš do svého routeru, v nastavení wifi dáš napevno šířku pásma 20mhz, napevno zabezpečení wpa2-aes
5. v paneláku se sousedy spustíš nějakou appku pro zobrazení wifi sítí. vysílání svého routeru přesuneš na volný kanál
ntb: http://www.techspot.com/downloads/5936-inssider.html
foun: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.farproc.wifi.analyzer.classic

pokud to win11 home umí, zakážeš automatické aktualizace ovladačů.