Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nefunknčný mic

Dobrý večer, mam Notebook Lenovo legion 5 17arh05h a kupil som si sluchadla Razer kraken X zapajaju sa klasicky na 3,5mm jack... zvuk ide paradne všetko v poriadku no mic nefunguje skušal som v Ovladaciom paneli skušal som v Realtek Audio console stiahol som nejake drivery od Razeru netušim či dobre.... no mic stale nejde ...v nastaveniach som nejakým sposobom zapol počuvanie mic do sluchadile a počul som sa čiže mic je funkcný len ho neviem sprovoznit pri Applikaciach

Operační systém?
V nastavení je povoleno používat nikrofon pro Windows aplikace i pro nativní aplikace?
Pokud chceš komunikovat přes prohlížeč, máš povolen mikrofon v nastavení prohlížeče?
Na notebooju jde mikrofon vypnout/ztisit i klacesovou zkratkou Fn+něco.