Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem ESP-WROOM-32 - nastavení v arduino ID partition scheme

Zdravím.
První jen dotaz.
Najde se tu někdo, kdo má zkušeností a použivá ESP-WROOM-32 z ali ?
https://www.aliexpress.com/item/1005001715004010.html
Nejde ni o progranovaní, ale o nastavení v arduino ID partition scheme.
https://robotzero.one/arduino-ide-partitions/?fbclid=IwAR09qE0Yrsof3w8c8fCi8qsYpjZhXRCWTRCGxRLH2qdb9fYvvHx7xmHU6NY

Změna předmětu, původně: ESP-WROOM-32 (host)

Pokud nemas nejake specialni pozadavky, nech default, nic tim nezkazis. Pokud jsem to spravne pochopil, jde jenom o rozdeleni flash pameti pro program a data.
Budes pouzivat souborovy system ve flash? Potrebujes OTA updaty?

Mi jde o to že jsem dostal dost desek ESP-WROOM-32D, které nenakrmím, když zvolím ESP Dev module.
Valí mi to chyby přes ser,monitor a nejede.
https://postimg.cc/2qHPnVqG?fbclid=IwAR1u5ZnYg4e7LjLAYLi2ecptt5PF9Gj0-WJELOmwAZKYfpZB8Ugm2-wQJSs
Musím použit DOIT ESP32 DEVKIT V1, které nemá nastavení partition scheme.
Nepotřebují flash ani OTA updaty.
Když nahraji můj zdrojak přes DOIT ESP32 DEVKIT V1, jsem už na 92%
Když jsem to zkoušel přes ten ESP Dev module, a zvolil Huage APP 3MB no OTA 1 MB SPIFFS, byl jsem s mým zdrojakem na 30%.

Mozna to chce nahrat nejakou jinou definici do Board manageru, ktera umi primo WROOM. Nechci si rozdrbat svoji instalaci Arduina, takze nebudu zkouset, co jsem vygooglil, ale zkus neco pohledat.

A zkousel jsi jiny kus? Neni to HW problem? Podle toho vypisu to padne kvuli neplatne instrukci, tak jestli treba neni problem s flash pameti.