Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nabíjení acer nitro 5

Dobrý den,chtěl bych se zeptat,koupil jsem si před čtyřmi dny notebook acer nitro 5,hrál jsem na něm zatim jen call of duty warzone,při hraní notebook docela dost hučel,ale to je vedlejší,všiml jsem si ze se notebook při hraní začal vybijet,vybije se třeba na 95% a pak se zase dobije když přestanu hrát,notebook byl celou dobu v nabíječe.Chci se zeptat jestli je to normální nebo je to vada a mám notebook reklamovat?

acer nitro 5 - přesný typ jsi líný opsat, nikdo neví jestli je to 3 roky starý krám z bazaru.
skoro to vypadá, jako by napájecí adaptér aceru nestíhal utáhnout notebook v zátěži. kolik má ten tvůj adaptér wattů? a co má ten ntb za grafiku?
zatímco kdysi adaptér dodával trvale proud do akumulátoru, časem zjistili že to nemá význam a nechávají tam nějaký pokles napětí. instalace od aceru zase může mít ve windows ještě jiný napájecí profil, můžeš zkontrolovat.
nebo je to nová frikulínská vlastnost win11, nepíšeš co máš. vadí to něčemu?

ale chtěl jsi šmejd acer, máš acer, tak buď rád.

doba pro grafiky je zlá. ale přesto prodávat lowend rtx3050 jako herní grafiku za původně skoro 1.000 eur, to chce hodně drzosti od nekvalitního výrobce i od toho zeleného soplu.
a to zvlášní vybíjení za chodu s tak slabou grafikou si doteď neumím vysvětlit, kromě toho, že ten krám byl vadný a výrobci ve fabrice to bylo jedno.

Jako za ty peníze jsem si myslel ze budu mit kvalitní stroj na kterému si budu moct zahrát jakoukoli hru budu chtít ale bohužel tomu tak nebylo,hrál jsem call of duty warzone a notebook hučel jak letadlo a ještě jsem měl snížené detaily a k tomu se ještě vybijela ta baterie,takže notebook opravdu hrůza.Navíc se ještě hodně přehříval.