Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Numerická klávesa 4

Prosím o radu s nastavením PC notebuku (windows 10), numerická klávesa 4 mi místo psaní č.4, otevře tento počítač. Děje se tomu tak i u klávesnice usb i virtuální. Jen u programu Software Form Filler 602 funguje jako č.4. Bohužel jsem se nikde nedogooglil. Děkuji za případnou pomoc.

FF206 žádnou klávesnici nespouští. Nouzový režim se chová stejně. 602 je pouze ve scheduled - updater. Přijde mi nejreálnější ve widlich nějaká nastavená rychlá volba, kterou spuštění FF602 obejde, ale nikde jsem takové funkce nenašel :-(. Tak budu muset stále shift č:() Děkuji za čas ;)

Jenom mě napadla možnost, jestli si ten Software Form Filler 602 nedoinstaluje do PC nějakou
další klávesnici a přepne se do ní. Ale pak by se to po ukončení Software Form Filler 602 mělo
vrátit do původního stavu (ale nestane se tak). Je to jen moje čirá spekulace.

Odinstalováním toho programu se to spraví?
Podívej se v systému, která klávesnice je navolená.