Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nový monitor = propad FPS?

Dobrý den.

Mám tuto sestavu I5 10400F + 16B ram + 1050ti 4GB grafika + M2 ssd.
Hraju forzu horizon 5.
měl jsem 22" starý monitor BenQ LCD, teď mám 27" samsung.
nastaveni rozliseni a detaily stejne. ale mám propady FPS...o cca 20fps dolů základ.
můze to byt novym monitorem? nebo zas mrkve maji nejaky problem s win11?
děkuji

Ano. Rozlišení a detaily zůstaly stejné. Monitor jsem dostal 24.12 na vánoce. Neměl jsem pořádně čas vyzkoušet jak to funguje. Ale mám "pocit" že to jelo v pohodě. Pak jsem se vrátil po dovolené a zapl forzu 1.1. a hra nehratelná musel jsem stáhnout až na nejnižší detaily aby se to hýbalo. Zkoušel jsem ovladače všechno...a nic nepomohlo.