Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Znáte někdo tohoto tenkého levného klienta?

Zajímal by mě tenhle tenounký klient.

Zatím jsem si s TC prožil jedno zklamání, kdy se mi tento zmetek nesnášel se Win-záplatami .

Jde mi hlavně o to, zda shora uvedený ČMIS UTC 56 nebude vyžadovat žádný pofidérní proprietární systém, jako to měl ten nComputing nStation L110, o kterém věrozvěst Vladimír již tehdy vyslovoval své pochybnosti, a bude využívat jen RDP na mém serveru s Win SBS 2003.

Ja jako "thin client" pocitace pouzivam bednicky postavene na Intel Little falls desce s Intel Atom procesorem :-)