Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Prastará vykopávka - kolik si za to říct?

Ahoj,

sám nemám témata typu "kolik si říct za ..." moc v oblibě, ale mám tu jeden přebytečný počítač. Vraky typu Core 2 Duo vozím rovnou na sběrný dvůr, tohle ještě může někomu reálně posloužit a mně pomoct k pár korunám. Hledal jsem podobné sestavy po Bazoši, Sbazaru, FB Marketplace a nepodařilo se mi najít obdobnou vykopávku. Všechno buďto C2D a starší, nebo Sandy Bridge a novější. Šel jsem tedy po dílech - procesor cca 700, grafika žádná na prodej. No taky jsem k ničemu nedošel.

Co za to zkusit chtít?

CoolerMaster Elite 330
Gigabyte GA-X58A-UD3R
Core i7 920
GTX 285
6 GB RAM
120GB SSD + 1,5 TB plotnový disk, nainstalovaný čistý Windows 10
Corsair TX750

Typický starý počítač, co byl parametrově ve své době dost slušný a na dnešní dobu z něj je lepší kancelářská sestava se spotřebou za čtyři moderní.

Nevim, co se ti nelibi. Vyjimecne ma Nuda pravdu, sam Potkan nakonec pise:

na dnešní dobu z něj je lepší kancelářská sestava se spotřebou za čtyři moderní

A o tom to je.

Takze se pripojuji, bud za odvoz nebo hodit na Aukro po dilech. Sam mam skoro stejny PC akorat s i7-950, dal jsem ho rodicum, na Netflix ve fullHD jim to staci. Jako prodejne to uz moc nevidim.

Podle.me je férová cena max dva litry ale.klidne zkus vyvolacku vyšší. Za dvojku to někdo veme a rozprodá na součástky.

Není třeba zdroj kupovaný později a ještě v záruce ? Má teoreticky 7 let záruku.

Pokud hledáš podobné inzeráty tak bych se řídil inzeráty s C2D a C2Q. Výkonem je to sice předchůdce Sandy bridge ale 12let starý.