Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Windows 11 - skúška

Zdravím,

Skúšal niekto rozbehnut win11 na PC, ktorý nemá napr. kompatibilný procesor alebo nemá cip tpm 2.0??

Nebude to robiť problémy s aktualizáciami??

Na stránkách Microsoftu som nenašiel nič také.

Za odpovede vopred Dakujem.

Windows jsou operační systém.
Změna kategorie, původně: Software (host)

Neradím ani skúšať.

WU bude funkčné, aj generiká ovládačov z dielne MS ak si napríklad nestiahneš origoš od výrobcu HW, čipset apod. budú fachčiť normálne.

W11 bude vykazovať v Event logoch chyby, napríklad pre sihost.exe, sporadickými, nerušivými pádmi explorer.exe na pozadí a ostatné drobnosti, ktoré sa nedajú nijak fixnúť, nedajú sa na nekompatibilnom HW opraviť. Dokonca ani prevexlovať chybné exe, systémové súbory či iné záležitosti z bezchybného W10 smerom do W11 pri uspatom OS na disku z Image zálohy nepomôže. Pravda je, tieto chyby si nemusí síce bežný užívateľ všimnúť, ale logy ich evidujú neúprosne, dookola, do nervov, niekedy slušný, poctivý, pracovitý, prevychovávaný občan štátostranou ani nespí, oka nezažmúri, v strachu ráno vstáva celý prepotený, mokrý, narobený, dolámaný, ako rúbač smolinca v uránovej bani.