Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem velky problem s pc

Zdravím potřeboval bych pomoc protoze uz si nevim rady koupil jsem si pc mesic jelo v pohode a pak se zacal sekat po 2( +- par vterin) minutach co najede windows XP po hodne resetech pc vydrzi ale po restartu nebo vypnuti se zacne o5 sekat PC se nijak neprehriva( po dotyku rukou vse vlazne) takze bych ocenil jakoukoli radu předem děkuji
Sestava :
MB MSI K9N Neo-F V3, nForce560, 4xDDR2,GbE,RAID5
CPU AMD Athlon™ 64 X2 Dual-Core 5000+ 2.6GHz 2x128kBL1 2x512kBL2 65W socket AM2 ,BOX
Sapphire VGA ATI Radeon X1550, 512 MB DDR2, 128-bit, 550/400, DVI/TV, PCI-E, LP, PCB
WD CAVIAR BLUE WD6400AAKS 640GB SATA/300 7200 RPM, 16MB cache
ASUS OD DRW-2014L1T SATA WHITE LIGHTSCRIBE BULK
DIMM DDR2 4GB, 667MHz, A-DATA, Bulk
zdroj:p4-350 ATX

vymenil jsem zakladni desku za tu samou(puceno z prodejny) + vymena ramek za 2GB (KIT 2x1GB) DDR2 800MHz PC6400 A-DATA + vymena zdroje ze starsiho pc 400w zdroj + windows XP jsem nekolikrat preinstalovaval (pc se semtam seklo i pri instalaci xp uz kdyz to bootovalo z CD)

windows sis tipuju instaloval sám, i na ten krám čerstvě donesený z obchodu. čili bych čekal chybějící ovladače chipsetu.
zrovna chipsetům nforce nijak nefandím, jejich kompatibilita s čímkoli bude nejspíš jen věcí náhody. čili co vede lidi kteří tápou při instalaci, ke koupi tak podezřelých krámů, to mi zůstane záhadou.