Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Starý Sony Vaio - nenačte streamované video

Dobrý den,

potřebovala bych poradit, mám starší počítač Sony Vaio (vpccw1s1e) s Windows 7 Home Premium. A spíš bych ho brala jako náhradní. Jen mám dotaz. Poslední dobou se nějak zasekal, tak jsem ho pročistila, odmazala nepotřebné programy, chtěla jsem i defragmentaci, ale ta nefungovala. Ale o to nejde.

Dost pomalu se spouštěl internetový prohlížeč. Po vyčištění se to trochu zlepšilo, ale nezobrazují se mi stránky, kde je například městská webová kamera. Prostě to nenačte. Čím to je? Nic mi to nenapíše, že by chyběl nějaký kodek, nebo flash nebo co já vím, prostě se to neotřevře.

Vyzkoušela jsem hafo různých prohlížečů a nic. Tím to není. Co je tedy nutné doinstalovat a bude to vůbec fungovat, když je takový pomalý?

Díky.

je to nejaky hodne stary notebuk s cpu c2d a pomalym hdd. casem zabordeleny doinstalacemi kdeceho a ted "cisteny".
opsat product key, koupit ssd disk, stary aspon zustane jako zaloha kdyby se nedarilo.
nainstalovat znovu system a ovladace a sve oblibene aplikace.
podporu novejsich windows to mit nebude, navic w8.1 nebo w10 vypadaji hnusneji a na mensi displeje se nehodi.