Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pc case - přendání komponentů

Ahoj, mám otázku ohledně přendání hardware do jiné pc case. Mám pc bednu a základní desku od Dell. Nyní si chci koupit novou bednu a zajímá mě, jestli tam dostanu svojí sestavu. Viz foto

Změna kategorie, původně: PC sestavy (host)
Změna předmětu, původně: Pc case (host)

to ti dopředu nikdo neřekne, protože ani nevíš co máš za desku od dellu.
kancelářské krámy jsou fajn v originální skříni od výrobce, ale často to není standardní deska formátu atx s možnostmi rozšíření. můžou mít jinde díry, nevhodné konektory.

pohledej nějakou šuplíkovou základní desku a přilož si ji k tomu dellu, jestli pasuje, jaké konektory potřebuje.

Tak pokiaľ by mu na to uchytenie dosky pasovali aspoň 3-4 šroby, rozumne rozmiestnené (nejak do kríža) a nebude to PC presúvať, tak by to mohlo ísť prehodiť. Samozrejme to zistí buďto po zakúpení skrine, alebo ako mu bolo poradene, ak má nejaký starú ATX dosku a priloží ju k tej stavajucej a uvidí, čo sa otvory prekrývajú.