Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem pripojeni monitoru z DVI na PC do monitory na HDMI

Dobry den, zakoupil jsem monitor 27" LG ultragear 27GL63T-B a normálně funguje, pokud ho připojím přes HDMI. Jenze potřebuji ho pripojit na DVI - D výstup z Pc a to mi nejde ani kabelem, ktery ma konce DVI a HDMI ani pres HDMI kabel s redukcí na DVI. Tak na vterinku se na monitoru zobrazi to co ma a pak jiz jen zrni.. Co s tim? Jak to propojit? DVI Vystup z PC je v poradku, starsi televizi jsem pres tento vystup normalne připojil.. Dekuji za rady.

Radek Dvořák.

podle me je dvi-d - hdmi jen obycejny kabel, bez prevodniku a mel by fungovat oboustranne.
sice to bude odpovidat jen hdmi1.2 nebo nizsi, ale to snad nevadi.
(jednosmerny je displayport)
cvicne zkusit jiny monitor s hdmi, jestli bude taky stavkovat nebo zobrazovat.
aha, stary tv fungoval. posilas tam obraz jen 60fps? vic ten kabel asi neda.