Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kolik místa pro rozbalení rar archivu

Zdravím,
stahuji archiv o 700GB, ve kterém je zabaleno několik tisíc MP3. Nemám v NTB dost místa pro archiv, takže budu potřebovat externí disk. A teď ta otázka, budu potřebovat 2TB, nebo při podmínce rozbalit a smazat bude stačit 1TB?

Pokud si dobře pamatuju, tak když jsi raru řekl, který soubor přesně chceš, tak nevytvářel mezisoubory, ale prostě ho rozbalil.

Samozřejmě pokud řekneš nějakému průzkumníkoví, aby spustil na soubor.rar program rar s parametry pro vypsání seznamu souborů v archívu a pak si ten ten výstup někam uložíš a necháš ho něčím zobrazit a z toho zobrazeného pak cosi věštíš a spouštíš na to kdoví co, tak ti to taky kdovíco kdovíjak udělá.

Na druhou stranu vím, že na počítači se dvěma disketovkama (a bez HDD) šlo z první disketovky spustit rar na archiv, který tam začínal (a ta disketa byla chráněná proti zápisu) a nechat si z něj rozbalit cosi na druhou disketovku. Přičemž když došel konce první části archivu na A:, vyřádal si 2., 3. ... disketu a pokud mu došlo místo na B: tak tam byla ta rozbalená část.
A pokud se ten rozbalovaný soubor na B: vešel, tak tam prostě byl, i kdyby už tam neměl zbýt ani jediný volný sektor.

Takže žádné tempy neměl KDE vytvářet a zvládal to. (samozřejmě, že si něco málo držel v paměti, ale té taky nebylo moc a ještě v ní stračil DOS a ovladače a další bordel, takže jako nějaké interní tabulky a pár sektorů sichr jo, celý rozbalovaný soubor, natož archiv sichr ne.)

Co s tím teď udělají Windows, když klepneš na nějaký archiv, to fakt netuším, ale příkazový řádek furt mají a MS mu postupně přikládá stále větší váhu, i když se tím moc nechlubí.