Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem pc nereaguje

Ahoj borci, klukovi jsem sestavil starší pc ale po zapnutí se ukáže úvodní obraz dá na vybranou co dál ,ale to je vše at klikám co klikám pc prostě nereaguje a skoro ihned obrazovka zmizí a už se neukáže nic, zkoušel jsem starší klávesnici na p/2 ale obraz nevydrží ani sekundu, nemohu dát windows, obraz je nečistý jelikož je to nafocené s videa děkuji za radu.

Změna kategorie, původně: PC sestavy (host)

to "oem logo" si v biosu vypni, možná jsou pod tím chybové textové hlášky, ale nejsou vidět. nebo se do biosu vůbec nedostaneš?
cmos reset nic nezlepší?

pak už jen odpojit všechno, bez čeho by to mohlo naběhnout: pcie grafiku ze slotu, disky (jestli funguje aspoň bios), nechat jediný modul ram, případně je prohodit.