Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Uprava fotky

Dobrý den na internetu jsem mnohokrat videl upravene fotky ktere meli cernobily odstin ale cast te fotky byla barevna napr cervena telefonni budka ale ostatni na fotce cernobile nevite nekdo pres jaky program to lze nebo alepson jak?diky

Zoner Photo Studio - oznacis si, co chce zachovat, invertujes vyber (oznacen je zbytek), prevedes do cernobileho a je vymalovano
Dalsi moznost (jakykoliv program) - oznacim si, co chci zachovat, zkopiruju do schranky, fotku prevedu na cernobilou a pastnu ze schranky zpet