Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem router nechce internet z modemu

Modem na ADSL prirazuje adresy, kdyz dam ethernet kabel z modemu do pocitace a automatickou konfig. tak internet jde. Kdyz tohle stejne udela na router tak routeje ven ano ale do routeru vubec nejde internet. I kdyz mu ty udaje zadam static. NEvite nekdo cim by to mohlo byt? Doma mi to fungovalo kdyz jsem routru nastavil dynamickou adresu (wan) a pripojil ho k jinemu routeru. Tady by to melo byt stejne ale nebeha to...

Díky mockrát, nějaké nastavené NAT jsem tam vůbec nenašel, takže jsem to vzal přes ten Bridge, a jede to uplně v pohodě!!! To jsem rád, škoda že teď jdu zase do práce a nemůžu toho využít už teĎ :D JEště jednou díky mějte se