Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PC prodej

Dobrý večer

Chtěl bych se jen zeptat jakou by mohl mít hodnotu tento PC

Intel core i5 10400F, GeForce 1060 6gb, WD SSD Blue SN550, M.2 - 500GB, ASUS ROG STRIX B460-H GAMING - Intel B460, 1TB HDD, 200gb ssd, zdroj je starší 450 W, RAM https://www.czc.cz/adata-xpg-spectrix-d41-16gb-2x8gb-ddr4-3200-cl16-wolframova/239268/produkt Toto 2x (32gb), procesor má toto chlazení Arctic Freezer 34

Děkuji moc za odpověď a zároveň bych se chtěl zeptat jestli nemáte nějaký typ na notebook, který by mohl zvládnout nějaké ty hry a zároveň by byl mobilní a dal se brát kdekoliv a používat třeba i na škole.

Děkuji moc a přeji hezky večer

zároveň bych se chtěl zeptat jestli nemáte nějaký typ na notebook, který by mohl zvládnout nějaké ty hry a zároveň by byl mobilní a dal se brát kdekoliv a používat třeba i na škole.

Dobře žes to napsal udělal bys největší blbost. Malej výkonnej notebook, prenosnej a zároveň s velkou výdrží do školy neexistuje. Kup si nějakej uspornej prenosnej ntb do školy a na tom hrát moc nepůjde.