Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem CD v autoradiu

Ahoj, jaké přípony dokáže přečíst cd v autě? Mám na práci megana 1,6 a nemá aux tak musim jediné cd. MP3 asi nedokáže, jaké přípony by mohlo? A musim vypálit nebo stačí pretahnout? Megan rok 2001

audio cd se vypaluje z .wav souborů.
wav sice jdou zkonvertovat i z jiných formátů, nedejbože i z mp3. v tom 20 let starém autě je to asi jedno, ale domů si to nenos.

"přetažením souborů" dostaneš jen datový disk, ne audio cd a je úplně jedno, jakou příponu budou mít.
audio cd má vlastní strukturu, vypalovací programy pro něj mají volbu zvlášť.

Dle fotek na google se jedna o drive bezne 1DIN autoradio. V tom pripade nejsnazsi reseni je vyhodit toto ktere nic neumi a nahradit je takovym co umi cist i datova CD, nebo i jina pametova media (SD karu, usb flashdisk)… a upne nejlepe pokud nebude zadna media potrebovat vubec - pripojis mobil pres BT a poslouchas, at uz to co mas v telefonu nebo treba pres sluzby jako Spotify apod.

No napadlo mě to ale mám jen 1 CD tak jsem to chtěl zkusit, když ho udělám na datový na zkoušku tak jde pak i preformatovat na vypalování? To auto mám do konce února a pak se uvidí co bude za auto tak zad transmiter bude pro mě 500 za nic leda by existoval nějaký do 1000 s rychlo dobijenim a 2 aspoň vstupy

Klasicky adaptér do zapalování na nabíjení s USB to asi neveme? Naladit? Když jen dobíjí mám z alzy asi za 300 na dobijeni