Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kamera offline

Dobrý den, namontoval jsem na chalupě IP kameru Ezviz c8c. Spojeno s routerem síťovým kabelem . V mobilu stažena aplikace Ezviz a vše fungovalo. Po 2 měsících hlášeno kamera offline. Jel jsem 70 km na chalupu zpárovat kameru s telefonem. Po týdnu znova kamera offline. Nevíte co s tím??? Děkuji

jsou programovatelné zásuvky obyčejné s nastavením hodin nebo "chytré" programovatelné zásuvky, které když zjistí, že není funkční internet, tak udělá restart, tohle nestojí majlant (furt to je věc, která se taky klidně pokazí a vyrazíš 70 km :-) )