Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s myšou

Dobrý večer,

Mám problém s myšou.

1. Problém: nedá sa mi preklikavat medzi kartami v prehliadači. Keď mám napr. pustevny YT, tak môžem preklikavat medzi videami ale už keď chcem na inú stránku, tak to nejde.

2 problém. Niekedy sa nedá absolútne na nič kliknúť ani na spodnú listu. a musím dať alt+ctrl+ del. A potom to už zas normálne ide.

A v hrách ide absolútne bez problémov.

Přeinstalovat som aj Windows ale stále to robí. Nevie niekto, čo to môže byť?

Ak sa nájde niekto s dobrou radou, tak budem rad a vopred Dakujem

Hezký den,
Který z níže uvedených případů nastává:
1. Ukazatel myši (šipka) na monitoru se umístí na vybranou kartu (nebo potřebný prvek), ale po kliknutí se nic nestane.
2. Ukazatel myši (šipku) nelze umístit na vybranou kartu (nebo potřebnou část obrazovky).