Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nová grafika pre amd ryzen 5800x

zdravím mám novú zostavu : ) konkrétne procesor amd ryzen 5800x , ram 32gb a zháňam nejakú grafiku . Mám starú gtx 1060 6gb a rozmýšlam nad https://graficke-karty.heureka.sk/msi-geforce-rtx-3060-gaming-x-12g/#prehlad/ .. môžem ju mať cez známeho za 680€ /aj záruka .. chcem vedieť či sa to oplatí za tu cenu ? starú by som možno predal za nejakých 200€ nie ?

Ryzen 5800x tu grafiku v pohodě "utáhne". Jestli se to vyplatí finančně v dnešní době předražených grafik neřeším. Doporučuji ti najít si testy, podle tvého rozlišení monitoru a pak obou grafický karet, jak původní, tak případně i té "nové" a můžeš si to sám porovnat, jestli se ti to oplatí nebo ne.