Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Pravidlo na filtrovani na emailu na Seznamu

Zdar,

zacina me stvat, jak moc mi chodi emailu od lidi s koncovkou .ru. Asi nekde jejich roboti objevili muj email. Neco skoci do spamu, neco projde.

Protoze zadneho rusaka neznam, klidne hodim celou tu domenu do spamu, otazka je jak?

Kdy udelam pravidlo SMAZ ".ru", mohlo by se stat, ze to smaze treba david.ruka@..., jak teda udelat mazani pouze xxx@neco.ru?

Řešení:

* ani ? to nebere jako regulérní výraz. Takže vám nezbyde než filtr nastavit na obsahuje:

@domena.ru

Otestováno, funguje.
Samotné *.ru tedy zřejmě nenastavíte ve webové verzi.
Nezapomeňte, že jste ve freemailu, funkce jsou limitované :-)

* ani ? to nebere jako regulérní výraz. Takže vám nezbyde než filtr nastavit na obsahuje:

@domena.ru

Otestováno, funguje.
Samotné *.ru tedy zřejmě nenastavíte ve webové verzi.
Nezapomeňte, že jste ve freemailu, funkce jsou limitované :-)