Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem na tohle se podivejte

www.nemyslis-zaplatis.cz

když si vezmu že jezdim do práce 40km do Ústí nad Labem na trase z Lovosic, a za tu chvilku co tam jezdim sem málem srazil motořkáře kterej předjížděl i přes to že sem jel v protisměru, málem mě tam už srazil náklaďák kterej se vyhybal překážce, a do třetice sem v zatáčce potkal magora ve favoritu co předjížděl náklaďák a jen tak tak sme se tam vešli 3.... myslim si že ministerstvo dopravy něco konečně udělalo dobře, tohle by měl asi vydět každej.... tak se koukněte, třeba je mezi váma ten stim favoritem co byl tak netrpělivej že mu bylo jedno že je před nim zatáčka do který nemoh vidět :-|

videt ;-) Hele, Lovosicak? Nebo jinde v okrese Litomerice? Jojo, tu trasu znam, co chvili smrtak, nevim na co lidi myslej kdyz ve stodvaceti predjizni na plny care nakladak v pravotocive zatacce. Asi si vsak nemysli, ze by mohli stretovou rychlost pres 200 km/h prezit, zvlast na silnici, kde z jedne strane je betonovy zeleznicni nasep a z druhe strany svodidla a za nimi Labe.

je sic asi fakt dobře že něco takovýho udělali.. ale třeba ta reklama jak jede ta parta mladých který toho jednoho vyhecujou.. a akorát sami narazí do stromu.. nic moc neřekne... ale třeba takový reklamy co vysílali jinde si myslím že byli trochu víc ostrý a myslím že těm lidem i víc ukázali viz třeba tohle to poslední viedo je fakt síla.. do teď mi je blbě z toho jak vletí do toho kluka... tohle si myslím že by něco s lidma udělalo..

No, to video s tou pani na prechodu uz je trosku o necem jinem, nez to co bezi v tv. U toho je fakt, ze zkapou jen voni a preje jim to asi kazdej normalni clovek. Ses debil, nemas tu co delat.

Ano, za to se už dá nějak živořit.
Dneska mi přeletěl nad barákem vrtulník záchranky, nějakej pražík předjížděl před horizontem 100 m za naší vesnicí. Čelní srážka s aviatikem v protisměru. Oktávka na mraky, některým lidem by museli asi vyměnit hlavu, jinak s nima nic nehne.