Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nahrávanie obsahu okna vo Windows 10

Mám aplikáciu, ktorej okno je možné nahrávať do videa. To je v poriadku. Mám ale vlastnú aplikáciu, ktorej okno nahrávať nemôžem. Windows totiž to okno nahrať nevie, vraj mám skúsiť o chvíľu. Vedel by mi niekto poradiť, čo preprogramovať v aplikácii inak, aby som mohol nahrávať jej okno? Aplikácia používa na grafický výstup v jednej verzii priamy prístup do TCanvas formulára a v druhom prípade OpenGL. Programované je to v Lazarovi (pre neznalých, je to opensource náhrada za Delphi). Otázka je možno pre Rce. Ten má bohaté skúsenosti s Delphi, ale verím tomu, že aj niekto iný sa s tým už mohol stretnúť.

Pretože ho nepoznám a vo Windows už niečo je, tak to chcem vyskúšať.

Doplnené: Povedzme to takto. Vo Windows to mám, chcem to vyskúšať, čo to obnáša. Ak mi to bude stačiť, inšie hľadať nebudem, ak nie poobzerám sa po inom alebo sa na to vykašlem. Proste sa o to zaujímam, či to za niečo stojí.

Tak teda otázka, chcem dať portable verziu. Pri spustení to pýta C++ 14 (tie rôzne DLL k Visual C++ Redistributable). Mám ale iný program, ktorý pýta verziu 12. Stačí mi nainštalovať verziu 14 a pôjde to alebo pre každý program jeho vlastnú verziu, inak niektorý z nich nepôjde?

Doplnené: Chcem sa vyhnúť zbytočným inštaláciám a zadrngávania registrov hlušinou.