Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Notebook přestal zrcadlit-černá TV

Dobrý den,

pořídil jsem si novou TV JVC a hned první den jsem vyzkoušel vše co umí. Hlavně zrcadlení telefonu, tabletu, notebooku. Vše proběhlo k maximální spokojenosti. Druhý den jsem se už ale s notebookem Lenovo G50 30 nepřipojil a ať jsem zkoušel, co jsem zkoušel, tak při každém připojení obrazovka TV zčerná a konec. Notebook hlásí připojeno, na TV nic nevidím. Už si lámu hlavu čtvrtý den, dokonce jsem přeinstaloval notebook a výsledek stále stejný. Googlil jsem, zkoušel jsem i nemožné, ale musím uznat, že už dál fakt nevím. Má někdo ještě nějaký nápad? Notebook Win 10 Pro, TV JVC LT-43VU83L. Děkuji za jakoukoli radu.

PS: Ještě jsem zapomněl na dost důležitou informaci. Všechny ostatní zařízení, tedy telefon a tablety se na TV zrcadlí, jen notebook ne. Děkuji

Toto mám všechno pročtené, celé 4 dny jsem nedělal nic jiného, než četl a zkoušel. Notebook jsem připojil pouze první den a od té doby už ne. Prostě TV nahlásí, že se připojuje, notebook nahlásí, že je připojený a černá obrazovka na TV. Nic zatím z návodů nezabralo. Musí tedy být nějaká chyba v notebooku, když vše ostatní připojím.

Dobrý den,

záhadu jsem ve finále vyřešil přeinstalací OS Windows 10, kdy jsem si nejen nahrál nový BIOS, ale zároveň jsem zjistil, že původní OS byl nahrán jako Legacy a já ho přeinstaloval UEFI. notebook jsem kdysi koupil již nainstalovaný, tedy jsem to až do této doby neřešil. Notebook funguje na 100% a zrcadlí naprosto dokonale. Děkuji i tak všem a hezký nový rok 2022.