Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem about blank

Mám na pc about blank-nemohu otevřít vše co je uložené.Nic co v nabídce je dostuné je pro mne jako uživatele pc /amatéra 78 let/dost těžké použít.Je něco,co by pomohlo.Děkuji Milan.

Absolutně netuším, o čem je řeč.

About:blank je prázdná stránka v webovém prohlížeči.

Pro amatéra 78 let bude nejlepší k tomu zavolat někoho, kdo tomu rozumí nebo to odnést do servisu. Takhle na dálku (bez jakýchkoliv informací) s tím nikdo nehne.

Jak píše host- zavolat někoho z rodiny, kamaráda nebo souseda, ať se na to podívá, ukáže a poradí.
Tím vše co je uložené myslíte třeba fotky nebo dokumenty? Zkuste třeba na nějaký ten soubor kliknout pravou myší a vybrat volbu Otevřít v programu a vyzkoušet vše, co to nabízí.