Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Propojeni smart TV a noteboku pres wifi

Dobry den, nemam se smartTV zatim zkusenosti. Zvazuji nakup teto televize https://televize.heureka.cz/thomson-43ug6400/#specifikace/ kterou bych chtel primarne pouzivat jako "externi displej"na pousteni filmu z notebooku - pres wifi, bez kabelu. Nejsem si jisty, zda-li tomu spravne rozumim - na teto TV je mozne zrcadlit telefon a take zobrazovat napriklad film prehravany v notebooku?

Dekuji moc za pripadne zkusenosti a rady.

když už ta telka bude mít wifi tak ať má ethernet. když nemůžeš dát hdmi, tak to je poslední kabel, který ti dá stabilitu před wifi. telka s androidem a neomezeným play pak znamená, že si instaluješ "kvalitního" klienta na přehrávání DLNA nebo přehrávání ze síťového disku Samba/CIFS. Jakmile má telka interní přehrávač v těch openunix OS, nebo omezenou instalaci z play googlu tak to nebrat, to se pak musí kupovat externí krabičky. nemám dobré zkušenosti s kvalitou mirroringu do tv přes wifi.