Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Upravy-Revizie v dokumente mozem robit az po jeho druhom otvoreni.

Ked zacnem robit v dokumente WORD reviziu, tak ju nezobrazuje - riadok zostane prazdny.
Dalej preto nepokacujem,
dokument zatvorim, znovu otvorim,
a vtedy to, co som v nom predtym napisal (revizia), je uz vidiet.
Mozem v nom dalej pokracovat a vsetko uz ide spravne.

Co by som mal urobit/skontrolovat, aby som v nom mohol robit
bez toho , aby som ho nemusel zakazdym najprv ovorit, zatvorit a znovu otvorit?
Predtym to islo korektne.
(mam sucasne otvoreny aj TEAMS)

Dakujem za pomoc.

1. Verze Word (MS Office) je jaká?
2. Ty dokumenty jsou odkud? Z jaké verze Office pocházejí?
3. Zkoušel jsi jen změnit typ zobrazení (karta Zobrazení -> režim čtení/náhled webové stránky -> normální režim)?
4. Zkoušel jsi Office přeinstalovat?

A ještě:

... Predtym to islo korektne....

5. Před čím? Co se událo mezi tím, kdy to šlo a kdy to přestalo jít?

Toto se nastavuje někde v zobrazení a taky na různých divných místech (např. nástroje>možnosti karta revize), jak je u ms programů zvykem. A někdy je rozumné si nechat změny zaznamenávat a přitom je nezobrazovat, což je možná právě to nastavení.
No ale stejně je nejlepší změny vyznačovat ručně. On ten automatický zázmam zaznamená spoustu konin, včetně přecíslování obrázků a odstavců (dokonce i když nové číslo je stejné, jenom prostě dočlo k přepočítání) a dost blbě se v tom orientuje.