Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem wifi ovladač se samovolně odinstalovává

Zdravím,

Tak jednou/dvakrát do týdne se mi stane že při prohlížení internetu náhle vypadne spojení se žlutým vykřičníkem na síle wifi signálu na ntb a ve správci zařízení u sítového adaptéru
intel centrino advanced-n 6235 mám hlášku,že nejsou nainstalovány žádné ovladače.Tak ovladač aktualizuji ze zálohy"mám zálohovány všechny ovladače"správce zahlásí že nejnovější ovladač mám již nainstalovaný ale stále se adaptér nezapne.Když dám vyhledat změny hardwaru,tak se ntb hryzne a musím ho na tvrdo vypnout.Po spuštění adaptér stále nejde,ale již mám nabídku ve správci zařízení zapnout zakázané zařízení a pak vše zase normálně jde do dalšího"crashe"

Poradí někdo v čem může být problém?
Přijde mi že se tento problém vyskytuje častěji a častěji.
Předem díky.

ntb samsung 700Z5C ,win7

poridil bych jiny wifi modul.
vytahni ho zespodu, mrkni pro jaky slot je urceny (m-pcie, novejsi m.2), objednej a nainstaluj.

instalace ovladacu v tom ntb je originalni?
automaticke aktualizace driveru nejsou zakazane a je to trvale rozdrbavane microsoftem?
je to vlastni domaci instalace?

Všechny aut.aktualizace mám zakázané včetně ovladačů.Žádné ovladače od mrkvs.neinstaluji.Vše mám od výrobců HW.Když jsem tak nějak vyladil ovladače,zazálohoval jsem je a v případě potřeby je použiju.A nemám nejmenší problém s nimi...ted mě napadlo jestli to nemůže být nějak ovlivněno tím že se mi to většinou stane,když jsem dále od routeru a občas mi spadne připojení.Ale nejde mi na rozum proč by se odinstalovával i ovladač wifi karty.