Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Opera GX - spustí se, ale nelze maximalizovat

Dobrý den,

Dnes jsem Opera GX minimalizoval a od té doby ji nemůžu maximalizovat. Pokud ji přes správce úloh ukončím a znova zapnu, nic to nezmění, stáhnutí instalačky a provést "upgrade" taky nepomohlo stejně jako restart windows.

Jediná možnost je prohlížeč úplně odinstalovat a pak opětovně naistalovat. To však ale dělat nechci, protože tam mám uloženo hromadu hesel.

Nevíte, prosím Vás, v čem je problém? Používám to už přinejmenším několik měsíců a tohle se ještě nestalo (v podstatě, s žádným jiným prohlížečem se tohle nestalo)

Děkuji

zjisti si, ve kterych souborech ma ten prohlizec ulozena hesla, to zkopiruj pryc.
smaz cely ten tvuj uzivatelsky profil opery.
nech ho vytvorit znovu a vrat tam soubory s hesly.

jestli svym schopnostem neduverujes, proved predtim zalohu celeho systemu do image.

Jediná možnost je prohlížeč úplně odinstalovat a pak opětovně naistalovat. To však ale dělat nechci, protože tam mám uloženo hromadu hesel.

Co to je zase za falešnou výmluvu?

To máš hesla uložené jen na jednom místě? Proč neuděláš export? Už jen kvůli záloze. Nebo přeinstalaci.