Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Gmail Android - obrázek v příloze

Ahoj, chtěl bych se vás zeptat ohledně Gmailu na Android mobilu. Do appky Gmailu na Androidu jsem si dal svůj Seznam účet. S appkou jsem spokojený, akorát mám jeden problém - když mi přijde e-mail, u kterého je v příloze obrázek, tak ho na mobilu nevidím. Jakmile je v příloze Word dokument, PDF dokument atp., přílohu vidím, ale obrázek (jpg, jpeg...) prostě nevidím (je to, jak kdyby příloha u e-mailu vůbec nebyla). Zkoušel jsem koukat do nastavení, něco přenastavovat, ale nepodařilo se mi to, tj. obrázek v příloze stále nevidím. Nemáte nějaké tipy, jak to vyřešit?

Moc díky! :)

Nikdo žádný nápad? Ještě jsem teď testoval a když odešlu e-mail s přílohou obrázku, tak se v aplikaci v odeslaných příloha normálně zobrazí, ale jakmile se jedná o doručenou poštu, tak obrázková příloha prostě vidět není.