Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno JavaScript - Jak zachovat rozměry a pozici hlavičky rozbalovacího boxu?

Dobrý den,

Na webu(prosím nesdílet) je "rozbalovací box" (toggle), do kterého jsem pomocí kódu vložil tabulku. Problém je, že po "rozbalení" se změní pozice hlavičky i rozměry. Dobře to jde vidět na tomto obrázku

Problém je, že při načtení rozměry a pozici nevím. Proto je za mě osobně lepší použít accordion

Tam hned vím rozměry a pozici, kterou je třeba jen zachovat. Jenže, je to proto, že to po načtení zůstane rozbalené. A na to jsem taky nepřišel, jak to pomocí kódu "zabalit".

Prosím o radu,

Děkuji

Ahoj,

no základní "problém" je ten, že se úplně mění prvek "kontejneru", ve kterém je umístěn "rozbalovací box".
Tudíž se mění i jeho pozice potom.

Napadá mě vyzkoušet následující:

- Zarovnat box na střed i s kontejnerem (tím by měl opticky být na stejném místě)
nebo
- Zobrazovat jednoduše dynamický obsah do jiného elementu, který nebude ovlivňovat stávající element s boxem