Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nacenění PC

Zdravím, mohl by mi někdo prosím přibližně nacenit cenu sestavy ? Díky.

CPU: i5 11600K
GPU: GTX 1080 Rog strix
RAM: 32gb 3200mhz Patriot Viper CL16
MB: ROG STRIX B560-G GAMING
CPU.Cooler: SCYTHE Mugen 5 PCGH
M.2 - Samsung 970 EVO PLUS 500gb
SSD: 2x Samsung 870 EVO 500gb, 1x Samsung 860 250gb
PSU: Fortron HYDRO II 550W Silver 85%
Sound: CREATIVE Sound Blaster X G5
Case: Zalman Z8 Black (bez RGB)

JJ všechno kolem toho roku a něco možná ted nevím krom těch dvou věcí ano :D ale tak cena pořád bude padat že jo ale zatím neplánuju přecházet na nb až mě bude velké pc srát s tím pořád něco řešit a měnit tak přejdu na nb :D

Dobrý dotaz, jakoby zkusil bych kdybych měl v mém okolí takovou která by splnovala aspon jednu ze dvou podmínek. Jinak o tom není řeč a takovou v mém okolí jsem za posledních 15 let neviděl :D radši zůstanu u elektroniky ženská je moc složity kvantový pc když to tak řeknu blbě :D