Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Problém s rychlostí připojení od UPC

Zdravím.
Mám připojení k internetu od UPC, tarif LIGHT 6144/512 kb/s.
Jelikož se mi nelíbilo načítání stránek, tak jsem změřil rychlost a nevěřil jsem vlastním očím.
Jede to zhruba 1200 kb/s. Modem je po restartu. Breberky žádné.
Vin XP sp2. Je to poprvé co se mi to stalo.
Díky za odpovědi.

jj, taky mi to kolisa smerem dolu 3-[

ale resit to nehodlam, me je to jedno, mam jen "Starter" a web zatim pouzivam hlavne na prohlizeni stranek. Skoro nestahuju a online hry snad v zime, ted neni cas.

Maji zvysovat rychlosti ?

Nevite jestli budou zvysovat i ten Starter ? Ted mam mit 2Mb/s na 256kb/s a hodilo by se mi ten upload o neco zvysit prave kvuli tim hram, co planuju na zimu. ;-)