Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno špatné otvírání stránek-co s tím ?

Windows 10
Firefox 96
připojení optika od Vodafonu

Při otvírání některých stránek https mi vyskočí toto okno a stránka se neotevře. Například toto:

Hmm, tuto stránku se nám nedaří najít.

K serveru na adrese www.cowonglobal.com se nepodařilo připojit.

Pokud je tato adresa správná:

Zkuste to znovu později.
Zkontrolujte připojení k síti.
Pokud jste připojeni přes firewall, zkontrolujte, že má Firefox povolený přístup na web.

Teprve po kliknutí na ZKUSIT ZNOVU se stránka normálně otevře.
Někdy na to ZKUSIT ZNOVU musím kliknout třeba 10x než se stránka otevře. Podobné je to i v jiných prohlížečích, ukáže se že web není dostupný a potom se otevře.Může mi prosím někdo poradit co s tím? Zkusil jsem vše komplet přeinstalovat,včetně win ale bez výsledku

To by se neotvíralo vůbec. Například v Maxthonu to ukáže že web není dostupný...na nic nesahám a po chvilce se sám načte....
Teď jsem otevřel správce úloh...v Aplikacích je Firefox a u něj šipečka s osmičkou. Když to rozkliknu je tam Firefox osmkrát...to je normální ? Nebo tam má být jen jednou ?

V prípade retardovaných, neschopných, eštébákmi naštepených lúzerov, rusofilov, nebude fachčiť americký, kapitalistický, západný MS Edge s bezpečnostnými prvkami.

Daj konkrétny, podprahový dark link spodnej podlahy s ktorým sa kačkou cestou MS Edge nedostanem do diaboľských útrob dark netu.