Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Počítač nefunguje

Zdravím,
Na počítači jsem vytvořil nový učet. Ale v tu chvíli jak jsem zapínal nový účet tak se mi zhasla obrazovka.
Počítač jsem znovu nezapl. Asi tak čtyři roky starý

Značka: Lenovo

Děkuji předem za odpovědi

Značka: Lenovo.

No super, takový detailní popis konfigurace. On Lenovo vyrábí jen jeden výrobek?

Na počítači jsem vytvořil nový učet.

Účet v bance? Nebo webovém prohlížeči? Nebo nějakém tajném operačním systému?

Počítač jsem znovu nezapl.

Tak ho zapni, ne? Kdo ti brání? Nebo to něco hlásí?