Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Instalace Win10 bez uctu MS

Dobry den,
udelal jsem na notebooku tovarni nastaveni a pri opetovnem spusteni jsem se proklikal az k vytvoreni uctu MS. To samozrejme nechci,protoze ucet nemam a vytvaret ho ani nechci. Docetl jsem se,ze po registraci lze v systemu prenout na mistni ucet. Ale chci se zeptat,lze to nejak obejit?

Řešení:

Vlavo dole svieti pouzitie offline konta, ak nie tak ho nepripajaj na net pocas instalacie.

Offline tlačítko je u PRO verze. Odpojit kabel/nepřipojovat se na WiFi je u HOME verze

Toto je na hlavu... odpadpájať Internet aby si mohol vytvoriť lokálne konto je ako keby si počas jazdy autom musel otvoriť dvere, aby ti to povolilo preradiť.

Ak nejaký softvér robí takéto nezmysly, tak by som ten softvér určite nepoužíval.