Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Výměna ventilátorů v case Zalman Z1 Neo

Zdravíčko,
řeším výměnu již hlučných ventilátorů v case Zalman Z1 Neo. Všechny tři jsou 3-piny? Jde mi o to objednat nové a prostě to vyměnit kus za kus a neřešit nic. Chci pořídit Noctua NF-S12B, pokud máte nějaký jiný tip, budu rád.

Díky za info.

Prozkoumej velikosti ventilátorů a pak prozkoumej základní desku, co tam máš namontovanou. Dnes je většina konektorů pro ventilátory v PWM "verzi". Takže kupuj ventilátory s PWM (čtyřpinové), ty i Noctua dělá nějakou dobu. Čtyřpinový print konektor strčíš i do třípinového a ventilátor bude fungovat také.