Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem U jakého poskytovatele hostingu mít maily (s rychlým příjmem?)

Zdravim, mám eshop na shoptetu a když jsem testoval doručování mailů u forpsi , či wedosu, tak příjem mailu trval cca 3 minuty. (a při použití mailů od shoptetu taky)
Je nějaký hosting server, kde je odesílání i příjem emailů okamžitý?

U gmailu či seznamu např. mi sice maily choděj i odcházej hned, ale v rámci "eshop brandingu" bych měl raději email s názvem domény.
Netřeba řešit, proč mi nestačí doručení mailů za tři minuty, mám eshop s digitálními licencemi a tam se holt hodí mít bezprostřední komunikaci.

Díky.

jo, no , tohle obecně vim, že jde u všech hosting providerů, ale předpokládám, že jelikož emaily nejdřív musej přijít a odejít na ten mail server, což trvá např. 3 minuty a pak teprve mi přijde mail přeposlaně na můj gmail, tak to neřeší onu prodlevu na hosting serveru.. ?